Top 10 Arduino Nano V3 – Regular Stores

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. AZDelivery

#ad

AZDelivery Zestaw 3 x Nano V3-Board – Nano V3 Board mikrokontroler 3-częściowy z Atmega328 CH340 wraz z e-bookiem

#ad
AZDelivery #ad - Ten produkt zawiera e-book zawierający przydatne informacje na temat rozpoczęcia projektu, pomaga w szybkiej konfiguracji i oszczędza czas podczas konfiguracji. X wys. 45 x 18 x 7, 5 mm w zestawie wystające elementy; pinout i kody kompatybilne z tablicą az-nano v3! Chipset atmega328p o częstotliwości taktowania 16 mhz i pamięci flash 32 KB w tym 2 KB dla Bootloader; proste połączenie PC przez konwerter USB CH340G.

X szer. Nano board jest przyjemnie mała, zużycie energii jest niskie, a liczba analogowych i cyfrowych wejść i wyjść jest całkowicie wystarczająca do większości zastosowań.

Zdobądź teraz trzy płyty azdelivery az-nano v3 z atmega328 CH340 kompatybilne z AZ-Nano V3 Board łącznie z e-bookiem. Oferujemy szereg przykładów zastosowania, kompletną instrukcję instalacji i biblioteki. Oddzielne listwy korkowe! użyj płyty azdelivery az-nanov3 na małej przestrzeni lub po prostu ćwicz lutowanie. Wymiary dł.
MarkaAZDelivery #ad
ProducentAZDelivery #ad
Numer części3x Nano V3 CH340
ModelAZ-Nano V3-Board

2. AZDelivery

#ad

Nano V3 Board mikrokontroler z Atmega328 CH340 wraz z e-bookiem, AZDelivery 1 x Nano V3-Board zestaw – Nano V3 Board mikrokontroler z Atmega328 CH340 wraz z e-bookAZDelivery 1 x zestaw Nano V3 Board

#ad
AZDelivery #ad - X wys. 45 x 18 x 7, 5 mm w zestawie wystające elementy; pinout i kody kompatybilne z tablicą az-nano v3! Chipset atmega328p o częstotliwości taktowania 16 mhz i pamięci flash 32 KB w tym 2 KB dla Bootloader; proste połączenie PC przez konwerter USB CH340G.

Wymiary dł. Oferujemy szereg przykładów zastosowania, kompletną instrukcję instalacji i biblioteki. Płyta az-nano v3 jest przyjemnie mała, zużycie energii jest niskie, a liczba analogowych i cyfrowych wejść i wyjść jest całkowicie wystarczająca do większości zastosowań. Ten produkt zawiera e-book zawierający przydatne informacje na temat rozpoczęcia projektu, pomaga w szybkiej konfiguracji i oszczędza czas podczas konfiguracji. Oddzielne listwy korkowe! użyj płyty AZDelivery AZ-NanoV3 na małej przestrzeni lub po prostu ćwicz lutowanie. X szer.
MarkaAZDelivery #ad
ProducentAZDelivery #ad
Waga0.04
Numer części1X Nano V3
ModelAZ-Nano V3-Board

3. RUIZHI

#ad

Nano-V3 z modułem ATmega328PB RUIZHI Nano-V3 ATmega328PB Nano Module Chip CH340 typ C wtyczka 5 V 16 m mikrokontroler kompatybilny z IDE

#ad
RUIZHI #ad - Więcej miejsca na breadboardzie: nano posiada możliwości płyty protokołowej BoIDEi USB typu C o mniejszej powierzchni, dzięki czemu masz więcej miejsca na breadboard dla swoich projektów.

Kompatybilność: moduły nano są w 100% kompatybilne z IDE, wykorzystuje chipy ATmega328PB i CH340 Atwa instalacja: moduł nano należy zainstalować odpowiedni sterownik systemu komputerowego przed wykonaniem procedury. Elastyczne opcje zasilania: nano może być zasilany przez port USB typu C, nieregulowany zewnętrzny zasilacz 7-12 V lub regulowany zewnętrzny zasilacz 5 V. Sterowniki można uzyskać bezpośrednio od producenta chipów lub z naszej strony internetowej. Mała i wydajna: płyta rozwojowa nano to najmniejsza, kompletna i przyjazna dla platformy breadboard z większą liczbą analogowych pinów wejściowych i wbudowanej płyty + 5 V AREF Jumper.
MarkaRUIZHI #ad
ProducentRUIZHI #ad

4. Hailege

#ad

Hailege 3 szt. Nano 3.0 Atmega typ C USB CH340 Controller Board kompatybilny z Arduino Nano CH340 Nano Atmega

#ad
Hailege #ad - Posiada analogowe porty wejściowe: A0 ~ A7. Usb typu c do pobrania i zasilania. Nano 3. 0 atmega typ c usb CH340 Controller Board. Chipset atmega-AU MCU, bootloaded.
MarkaHailege #ad
ProducentHailege #ad
Numer częściH-1-1714
ModelH-1-1714

5. AZDelivery

#ad

AZDelivery Zestaw 5 x Nano V3-Board, Nano V3 Board mikrokontroler zestaw 5 szt. z Atmega328 CH340 wraz z e-bookiem

#ad
AZDelivery #ad - Ten produkt zawiera e-book, który zawiera przydatne informacje o rozpoczęciu projektu, pomaga w szybkiej konfiguracji i oszczędza czas podczas procesu konfiguracji. Oddzielne listwy pinowe! użyj deski azdelivery az-nano v3 na małej przestrzeni lub po prostu ćwicz lutowanie.

Nano board jest przyjemnie mała, zużycie energii jest niskie, a liczba wejść i wyjść analogowych i cyfrowych jest wystarczająca do większości zastosowań. Oferujemy szereg przykładów zastosowania, kompletne instrukcje instalacji i biblioteki. X wys. 45 x 18 x 7, 5 mm z wystającymi częściami; pinout i kod kompatybilny z płytą az-nano v3! chipset atmega328p o częstotliwości taktowania 16 mhz i pamięci flash 32 KB w zestawie 2 KB dla bootloadera; łatwe połączenie z PC za pomocą konwertera USB CH340G.

X szer. Kup teraz pięć desek azdelivery az-nano v3 z atmega328 CH340 kompatybilnych z płytą AZ-NanoV3 wraz z e-bookiem! Wymiary dł.
MarkaAZDelivery #ad
ProducentAZDelivery #ad
Wysokość0.3
Długość1.77
Szerokość0.71
Numer części5x AZ-Nano V3-Board CH340
ModelAZ-Nano V3-Board

6. RUIZHI

#ad

Gotowa wersja lutowana z kablem USB, w zestawie do IDE, Nano-V3 Board z Mega328PB 3 sztuki Nano-V3 Board 5 V 16 MHz typ C wtyczka CH340 chip typ C

#ad
RUIZHI #ad - Nano board: nano ma 14 cyfrowych pinów wejścia/wyjścia, 6 wyjść PWM, 6 wejść analogowych i oscylator kwarcowy 16 MHz. Idealnie nadaje się na pierwszą wycieczkę do elektroniki. Można go łatwo połączyć z komputerem PC lub innymi mikrokontrolerami, co czyni go najlepszym wyborem w swojej kategorii.

Jest to potęga w małym opakowaniu. Kompatybilność: bardzo chwalona za kompatybilność, jak i USB, Mac i Linux. Obsługuje zarówno pliki isp, nasza nano-board działa bezproblemowo z systemami operacyjnymi Windows, co czyni go wszechstronnym wyborem. Wygoda: nasza nano-płytka jest zasilana przez połączenie typu c i może automatycznie przełączać się na wyższą wartość źródła zasilania.

Zalety: idealna dla początkujących, płyta nano-v3 to niedrogi, przyjazny dla środowiska mikrokontroler oparty na CH340/Mega328PB. Atwy w podłączeniu: nano charakteryzuje się zdolnościami komunikacyjnymi. Do wyboru prądu nie jest wymagany skok, co czyni go jeszcze bardziej przyjaznym dla użytkownika.
MarkaRUIZHI #ad
ProducentRUIZHI #ad

7. XTVTX

#ad

Arduino Nano MEGA328P płytka rozwojowa z CH340 XTVTX Nano-V3.0 Atmega Nano Module Micro wtyczka 5 V 16 m mikrokontroler kompatybilny z Arduino

#ad
XTVTX #ad - Atwa instalacja: moduł nano-v3 należy zainstalować odpowiedni sterownik systemu komputerowego przed wykonaniem procedury. Więcej miejsca na breadboardzie: nano ma możliwości płyty Boarduino i Micro USB z mniejszą powierzchnią, dzięki czemu masz więcej miejsca na breadboard dla swoich projektów.

Sterowniki można uzyskać bezpośrednio od producenta chipów lub z naszej strony internetowej. Kompatybilność: moduły nano-v3 w 100% kompatybilne z IDE, wykorzystuje chipy ATMega328PB i CH340 Elastyczne opcje zasilania: urządzenie nano może być zasilane przez port micro USB, nieregulowany zewnętrzny zasilacz 7-12 V lub regulowany zewnętrzny zasilacz 5 V. Mała i wydajna: deska rozwojowa atmega nano to najmniejsza, kompletna i przyjazna dla płyty protokołowej z większą liczbą analogowych pinów wejściowych i wbudowanej płyty + 5 V AREF Jumper.
MarkaXTVTX #ad
ProducentXTVTX #ad

8. RUIZHI

#ad

Nano-V3 z ATmega328PB RUIZHI 5 sztuk moduł Nano-V3 z chipem CH340 Micro wtyczka 5 V 16 m mikrokontroler kompatybilny z IDE

#ad
RUIZHI #ad - Mała i wydajna: płyta rozwojowa nano to najmniejsza, kompletna i przyjazna dla platformy breadboard z większą liczbą analogowych pinów wejściowych i wbudowanej płyty + 5 V AREF Jumper.

Kompatybilność: moduły nano są w 100% kompatybilne z IDE, wykorzystuje chipy ATmega328PB i CH340 Więcej miejsca na desce protokołowej: nano posiada możliwości BoIDE i micro USB o mniejszej powierzchni, dzięki czemu masz więcej miejsca na breadboard do swoich projektów. Atwa instalacja: moduł nano należy zainstalować odpowiedni sterownik systemu komputerowego przed wykonaniem procedury. Sterowniki można uzyskać bezpośrednio od producenta chipów lub z naszej strony internetowej. Elastyczne opcje zasilania: nano może być zasilany przez port micro USB, nieregulowany zewnętrzny zasilacz 7-12 V lub regulowany zewnętrzny zasilacz 5 V.
MarkaRUIZHI #ad
ProducentRUIZHI #ad

9. AZDelivery

#ad

Ulepszona wersja z kablem USB wraz z e-bookiem!, AZDelivery AZ-Nano V3-Board z Atmega328 CH340 lutowana

#ad
AZDelivery #ad - Chipset atmega328p o częstotliwości taktowania 16 mhz i pamięci flash 32 KB w zestawie 2 KB dla bootloadera; łatwe połączenie z PC za pomocą konwertera USB CH340G. Wymiary dł.

Ten produkt zawiera e-book, który zawiera przydatne informacje o rozpoczęciu projektu, pomaga w szybkiej konfiguracji i oszczędza czas podczas procesu konfiguracji. X szer. Płyta az-nano v3 jest przyjemnie mała, zużycie energii jest niskie, a liczba wejść i wyjść analogowych i cyfrowych jest wystarczająca do większości zastosowań. Dzięki dołączonemu e-bookowi od az-delivery możesz od razu rozpocząć swój projekt bez konieczności długiego zajmowania się konfiguracją produktu. Oferujemy szereg przykładów zastosowania, kompletne instrukcje instalacji i biblioteki. X wys. 45 x 17, 5 x 18 mm z wystającymi częściami; kompatybilny z pinoutem i kodem.
MarkaAZDelivery #ad
ProducentAZDelivery #ad
Wysokość0.69
Długość1.77
Szerokość0.71
Numer części1x Nano V3.0
ModelAZ-Nano V3-Board

10. APKLVSR

#ad

NA-no V3 Board CH340 5V 16 M USB C wtyczka mikrokontroler płyta z chipem MEGA328P CH340 do Arduino, APKLVSR 3 sztuki NA-no V3 Board Module z AT-mega-328P

#ad
APKLVSR #ad - Mały i wydajny: moduł ard-uino na-no z atmel at-mega328p-au mcu, obsługa pobierania isp i pobierania przez USB, zasilanie przez Mini-B-USB. Posiada również układ pinów, który dobrze współpracuje z Mini lub Basic Stamp TX, ATN, które blokują nieoryginalne chipy, prąd i masa z drugiej.

Elastyczne opcje zasilania: moduł ard-uino na-no może być zasilany przez port usb typu c, nieuregulowane zewnętrzne zasilanie 7-12 V Pin 30 lub regulowane zewnętrzne zasilanie 5 V Pin 27. Więcej miejsca na breadboardzie: ard-uino na-no posiada możliwości płyty protokołowej Boarduino i USB typu C o mniejszej powierzchni. Szeroka kompatybilność: na-no v3. 0 at-mega328p ch340g 5 v 16 m usb-c płyta rozwojowa mikrokontrolera z nagłówkami PIN. Nano wykorzystuje chipy at-mega328P i CH340, FT232RL. Moduły na-no v3 board: wykorzystuje ch-340g zamiast ftdi ft232rl ic, rx, gnd z jednej strony, który może poprawić prędkość transmisji, zwiększyć stabilność w systemie windows i rozwiązać problemy ze sterownikami FTDI, AT-MEGA328P zapewnia jeszcze więcej miejsca do programowania i przechowywania danych.

Jako źródło zasilania wybierane jest automatycznie najwyższe źródło napięcia. Moduł nielutowany jest w 100% kompatybilny z Arduino i wykorzystuje chipy Mega-328P i CH340 Złącza wtykowe są dostarczane bez lutowania, dzięki czemu masz więcej miejsca na swoje projekty.
MarkaAPKLVSR #ad
ProducentAPKLVSR #ad