Top 10 Mini Kettensäge Mit Akku 8 Zoll – Piły łańcuchowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Makita

#ad

Niebieska, srebrna, Makita DUC 254 Z 18 V bezszczotkowa piła łańcuchowa 25 cm Solo – bez akumulatora i ładowarki

#ad
Makita #ad - Automatyczna pompa olejowa z regulowaną wydajnością tłoczenia. Idealny do pielęgnacji drzew. Silnik bezszczotkowy zapewnia większą wytrzymałość, dłuższą żywotność i bardziej kompaktową konstrukcję. Akumulatorowa piła łańcuchowa Top Handle, dopuszczona tylko dla profesjonalnych użytkowników ze specjalnym przeszkoleniem. Bardzo lekka pilarka łańcuchowa o porównywalnej wydajności do modeli benzynowych.
MarkaMakita #ad
ProducentMakita Werkzeug GmbH #ad
Wysokość8.58
Długość14.96
Waga5.6
Szerokość8.27
Numer częściDUC 254 Z
ModelDUC254Z
GwarancjaGwarancja producenta.

2. Makita

#ad

1 sztuka, 2 X 18 V bez akumulatora i ładowarki, Makita DUC353Z bezprzewodowa piła łańcuchowa

#ad
Makita #ad - Elektryczny hamulec silnika i ochrona przed odrzutem. Dobrze leżąca w dłoni piła łańcuchowa wyposażona w mocny silnik zapewnia wysoką prędkość i szybkie cięcie. Automatycznie smarowany łańcuch.
MarkaMakita #ad
ProducentMakita Werkzeug GmbH #ad
Wysokość9.25
Długość30.43
Waga8.9
Szerokość8.46
Numer częściDUC353Z
ModelDUC353Z
GwarancjaGesetzliche gewährleistung.

3. Handwise

#ad

Akumulator z zamkiem, ręczna piła łańcuchowa, Mini piła łańcuchowa z akumulatorem 8000 mAh, ładowarką i 1 łańcuchem zapasowym, mini piła łańcuchowa elektryczna z 2 akumulatorami 4000 mAh, 15 cm

#ad
Handwise #ad - Wydłuż czas pracy na świeżym powietrzu, używając innego akumulatora. Zaleca się noszenie okularów ochronnych i rękawic odpornych na przecięcia poziomu 5, aby zapewnić kompleksową ochronę. Wiatło led, wskaźnik bateriiwbudowane światło led na bezprzewodowej elektrycznej pilarce łańcuchowej ułatwia pracę przy słabym oświetleniu.

Wygodne monitorowanie poziomu baterii za pomocą wskaźnika baterii poziom baterii: 0%-25%-50%-75%-100%. 15 cm mini piła łańcuchowazaprojektowana dla osób, czyści zarośla i tnie drewno, które mają wiele wspólnego z ogrodami, bambus lub rury poliestrowe. Wydajny silnik, aby zapewnić czyste i płynne cięcie. Silnik z czystej miedzi o mocy 850 w napędza łańcuch o długości 9 m i zapewnia szybsze i bardziej wydajne cięcie, wydajne cięcieŁańcuch jest wykonany ze stali 65 MN o wysokiej wytrzymałości, podczas gdy głęboki proces hartowania dodatkowo poprawia jego wydajność, elastyczności i odporności na zużycie, twardości, tnie gałęzie 15 cm w ciągu 5 ~ 8 s.

Urządzenie można łatwo zdjąć i usunąć zabrudzenia. Jeśli bateria pozostaje nieużywana przez dłuższy czas, należy w pełni naładować akumulatory, aby następnym razem zapewnić lepsze wrażenia. Mini piła łańcuchowa uruchamia się tylko wtedy, gdy jednocześnie naciśniesz wyłącznik bezpieczeństwa i włącznik/wyłącznik, aby uniknąć błędów obsługi lub wypadków. Torba z polietylenu zapewnia bezproblemowe przechowywanie. Umożliwia szybki i łatwy montaż w ciągu jednej minuty, gospodarstwami lub projektami DIY, piła łańcuchowa tnie gałęzie lub pnącza, bez konieczności użycia śrubokręta.
MarkaHandwise #ad
ProducentHandwise #ad
Wysokość7.48
Długość14.96
Szerokość5.83
Numer częściMR6503
ModelMR6504

4. JYGMPRO

#ad

JYGMPRO Mini piła łańcuchowa z akumulatorem, prędkość łańcucha 10 m/s, ręczna piła łańcuchowa do sekatorów, 2 akumulatory 2,0 Ah, akumulatorowa piła łańcuchowa 10 cali z silnikiem bezszczotkowym

#ad
JYGMPRO #ad - Będzie to najlepszy pomocnik w ogrodzie, kobiet i mężczyzn. Jygmpro posiada 10-letnie doświadczenie w dziedzinie narzędzi ogrodowych. Zmodernizowany silnik bezszczotkowy 2024mini piła łańcuchowa jygmpro jest wyposażona w wydajny silnik bezszczotkowy, odpowiedni dla wszystkich początkujących, który zwiększa moc wyjściową o 80%, dzięki czemu można ciąć bez korków, cicho i z wysoką wydajnością.

Wiatło led piły łańcuchowej jednoręcznej włącza się automatycznie podczas pracy, 0 Ah, aby upewnić się, dzięki czemu nie musisz się martwić, że w środku projektu cięcia zabraknie prądu.8 sekund potrzeba tylko około 8 sekund. Wskazówki: ponieważ piły łańcuchowe ze zbiornikami oleju są podatne na wycieki oleju. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych mini pilarek łańcuchowych, 2 x łańcuchy jeden z łańcuchów jest już zamontowany na pilarce, 0 Ah, 1 x blacha łańcuchowa, skontaktuj się z nami. Ta mini piła łańcuchowa nie jest wyposażona w automatyczny system olejowy i musi być ręcznie naoliwiona.

Dzięki niewielkim rozmiarom pasuje również do wąskich lub trudnych obszarów, co ułatwia obsługę jedną ręką i nie powoduje zmęczenia. Czterokrotna ochrona bezpieczeństwaulepszone funkcje akumulatorowej piły łańcuchowej mini z 120° obracaną górną blachą ochronną, antypoślizgowym gumowym uchwytem, ③ ergonomicznym, ④ ochrona przełącznika i zamek bezpieczeństwa, ②wysokiej jakości łańcuchami, który chroni Twoje bezpieczeństwo podczas wycinania i przycinania gałęzi. Wszystko, 1 x sznurek do paska. Doskonałe baterie i wskaźnik bateriiakumulator litowo-jonowy o dużej pojemności 2, który przypomina o stanie akumulatora.
MarkaJYGMPRO #ad
ProducentJYGMPRO #ad
Wysokość16.34
Długość10.75
Waga2.76
Szerokość5.63
Numer częściDJL00010
ModelDJL00010

5. Einhell

#ad

Maks. 3800 min-1, 18 V, silnik bezszczotkowy, Einhell Profesjonalna ręczna piła łańcuchowa FORTEXXA 18/20 TH Power X-Change litowo-jonowa, bez, 20 cm miecz i łańcuch wysokiej jakości Oregon

#ad
Einhell #ad - Zastosowanie bez szkolenia może prowadzić do poważnych obrażeń. Ostrzeżenie – ta piła łańcuchowa może być używana wyłącznie przez przeszkolonych pracowników zajmujących się pielęgnacją drzew. Power x-change – akumulatorowa piła łańcuchowa fortexxa 18/20 th jednoręczna jest częścią rodziny Einhell Power X-Change, w której można łączyć akumulatory, ładowarki i urządzenia systemowe.

Ańcuch do piły – naprężanie i wymiana łańcucha odbywa się bez użycia narzędzi, a dzięki automatycznemu smarowaniu łańcucha i dużemu otworowi do napełniania olejem łańcuch jest trwale zaopatrywany w olej. Purepower brushless – niewymagający konserwacji i mocny silnik bezszczotkowy zapewnia maksymalną wydajność przy dłuższym czasie pracy w porównaniu z tradycyjnymi silnikami ze szczotką węglową.

Są one sprzedawane oddzielnie. Dostawa bez akumulatora – akumulatorowa pilarka łańcuchowa FORTEXXA 18/20 TH jest dostarczana bez akumulatora Power X-Change i ładowarki. Cechy bezpieczeństwa – fortexxa jest wyposażona w osłonę końcówki zapobiegającą odrzutowi, ochronę przed odrzutem z hamulcem łańcuchowym i sworzeń łańcucha. Długość cięcia – wysokiej jakości miecz oregon o długości 20 cm i łańcuch piły Oregon umożliwiają długość cięcia 14 cm przy prędkości cięcia 7 m/s.
MarkaEinhell #ad
ProducentEinhell Germany AG #ad
Wysokość8.27
Długość16.14
Waga5.6
Szerokość9.06
Numer części4600020
Model4600020

6. JYGMPRO

#ad

JYGMPRO Mini piła łańcuchowa z akumulatorem, prędkość łańcucha: 8 m/s, przycisk bezpieczeństwa, elektryczna piła łańcuchowa do, akumulatorowa piła łańcuchowa 10 cm z 2 akumulatorami 1,5 Ah, 2 łańcuchy

#ad
JYGMPRO #ad - Można go używać bez obaw. Piła łańcuchowa wykorzystuje wysokiej jakości łańcuch, aby zapewnić płynne cięcie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, nie wahaj się z nami skontaktować, 5 Ah, 2 x akumulator 1, 1 x blacha łańcuchowa, 1 x ostrze prowadnicy, jesteśmy zawsze do dyspozycji.

Wystarczy około 4 sekund, aby uzyskać pień o średnicy ok. Dwie baterie superb lifenasza piła łańcuchowa z możliwością ponownego ładowania jest dostarczana z 2 bateriami 1500 mah i szybką ładowarką. Ochrona przed pryskaniem 120° zapobiega przyleganiu do Ciebie wiórów podczas cięcia. W każdej chwili można wymienić zapasową baterię, na kemping lub na farmę. Obsługa jest bardzo prosta. Ta mini piła łańcuchowa nie jest wyposażona w automatyczny system olejowy i musi być ręcznie naoliwiona. Antypoślizgowy gumowy uchwyt, mężczyźni, ale mocny. Aby zapobiec przypadkowemu uruchomieniu, należy jednocześnie nacisnąć przycisk bezpieczeństwa i przełącznik, aby uruchomić.

Niewielki rozmiar jest idealny do wąskich pomieszczeń, dzięki czemu nie ma problemu z jej użyciem jedną ręką. Lekka i przenośnawaga tej przenośnej piły łańcuchowej wynosi zaledwie 0, jest mały, długotrwałe użytkowanie nie jest męczące, do których nie mieszczą się większe piły, 95 kg łącznie z baterią, kobiety i osoby starsze mogą ją łatwo kontrolować. Bezpieczna praca - ta mini piła łańcuchowa z akumulatorem jest wyposażona w wyłącznik bezpieczeństwa i ochronę przed rozpryskiwaniem.
MarkaJYGMPRO #ad
ProducentJYGMPRO #ad
Wysokość12.99
Długość6.69
Waga3.09
Szerokość5.51
Numer częściDJL00015
ModelDJL00015

7. KUZUPRO

#ad

2 łańcuchy, KUZUPRO Akumulatorowa piła łańcuchowa 4 cale, wskaźnik baterii, jednoręczna piła łańcuchowa,, prędkość łańcucha 8 m/s, mini piła łańcuchowa z akumulatorem z 2 akumulatorami 1,5 Ah

#ad
KUZUPRO #ad - Jeśli produkt ma problemy z jakością lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, 1 x butelka oleju, jesteśmy zawsze do dyspozycji. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom pasuje również do wąskich lub trudnych obszarów, do których nie mogą dosięgnąć większych pił, 95 kg, że jest nie tylko łatwiejsza w obsłudze jedną ręką, sprawia, zmniejsza zmęczenie ramienia podczas cięcia, takich jak między gałęziami lub w stosach zarośli.

2 baterie 1, 5 ah i wskaźnik baterii2 x bateria litowo-jonowa o dużej pojemności 1, że w środku projektu cięcia zabraknie prądu. Wielokrotna ochrona - akumulatorowa piła łańcuchowa kuzupro jest wyposażona w obracaną o 100° górną kratkę ochronną i kratkę ochronną na dolnym uchwycie, przycisk blokujący oraz gumowane i ergonomiczne uchwyty dla bezpieczeństwa użytkownika. Aby uruchomić piłę, należy jednocześnie nacisnąć przycisk bezpieczeństwa i przełącznik. Zapobiega to przypadkowemu zatrzaśnięciu się łańcucha.

Prędkość prowadnicy łańcucha może wynosić do 8 m/s, bezprzewodowa, który został głęboko hartowany, dzięki czemu cięcie pnia o średnicy 10 cm zajmuje tylko około 8 sekund. Wszystko, 1 x ostrze prowadnicy, skontaktuj się z nami, 1 x pudełko na opakowanie. Atwa i kompaktowa obsługa jedną rękąręczna elektryczna piła łańcuchowa waży tylko 0, ale również bezpieczniejsza niż cięższa piła łańcuchowa. Mała i kompaktowa i wydajnamini piła łańcuchowa z akumulatorem, wyposażona w mały silnik z czystej miedzi, akumulator 2 x 12 v, wysokiej jakości łańcuch prowadzący, aby zapewnić płynne cięcie.
MarkaKUZUPRO #ad
ProducentKUZUPRO #ad
Wysokość5.63
Długość16.34
Waga2.09
Szerokość10.75
Numer częściDJL00017
ModelDJL00017

8. Grenintol

#ad

Ręczna piła łańcuchowa z akumulatorem 24 V do nożyc, Grenintol akumulatorowa piła łańcuchowa z automatycznym olejarką i 2 akumulatorami 3,0 Ah, Mini piła łańcuchowa 6 cali z akumulatorem 6000 mAh

#ad
Grenintol #ad - 5. Ywotność akumulatora -KK piła łańcuchowa. Wskazówka: przed wymianą akcesoriów należy wyjąć baterię!7. Elektryczna piła łańcuchowa może ciąć drewno o średnicy do 15 cm. Instrukcja użytkowania: przed użyciem należy sprawdzić stan naładowania akumulatora, niedostępnym dla dzieci.

Wysoka wydajność i oszczędność energii: mini piła łańcuchowa z akumulatorem o dużej wydajności jest bardziej trwała. Akumulatorowa piła łańcuchowa jest wyposażona w dwa akumulatory litowo-jonowe 24 V, smarowanie olejem prasowym. Silna odporność na ścieranie i uderzenia. Nadmierna temperatura/overoveroverOchrona napięcia. Wbudowany garnek olejowy, dekoracji wnętrz, przycinania gałęzi i drzew oraz prostego cięcia różnych materiałów.

Sten. Proszę sprawdzić wytrzymałość łańcucha po dłuższym użytkowaniu i wymienić olej smarowy w odpowiednim czasie, naładować go do użycia. 2. Piła łańcuchowa ma długi czas pracy baterii z prądem przetężeniowym. Szeroki zakres zastosowań: przenośne piły łańcuchowe można bez problemu używać do cięcia na zewnątrz, cięcia drewna opałowego i piłowania drzew, jeden akumulator może pracować do 15-20 minut. 4.
MarkaGrenintol #ad
ProducentChina #ad
Wysokość15.75
Długość15.75
Waga4.1
Szerokość3.54
Numer częściDL14
ModelDL14

9. Einhell

#ad

18 V, bez baterii i ładowarki, Einhell piła łańcuchowa zasilana bateryjnie GE-LC 18 Li Solo power X-Change litowo-jonowa, łańcuch Oregon i wysokiej jakości prowadnica, śruby napinające łańcuch, długość cięcia 230 mm

#ad
Einhell #ad - Zderzak szponowy z metalu zapewnia bezpieczne prowadzenie przy wszystkich pracach. Ergonomiczny uchwyt piły łańcuchowej na baterie sprawia, że wygodnie trzyma się w dłoni. Optymalne bezpieczeństwo użytkownika zapewnia ochrona przed odbiciem z mechanicznym natychmiastowym hamulcem łańcucha. Naprężenie łańcucha można regulować bez użycia narzędzi. Doskonale nadaje się do wycinania małych i średnich drzew, do obróbki drewna opałowego oraz do przerzedzania drzew i krzewów. Również łańcuch można wymienić bez narzędzi.
MarkaEinhell #ad
Producenteinhell #ad
Wysokość25
Długość48
Waga8.8
Szerokość23
Numer części4501761
Model4501761
Gwarancja2 jahre.

10. Einhell

#ad

18 V, 230 mm, długość cięcia, Einhell akumulatorowa piła łańcuchowa GE-LC 18 Li Power X-Change akumulator litowo-jonowy, łańcuch Oregon i miecz wysokiej jakościW zestawie: akumulator i ładowarka.

#ad
Einhell #ad - Produkt z rodziny power X-Change:Akumulator kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami Power X-Change. Zbiorniczek na olej do automatycznego smarowania łańcucha można w razie potrzeby wygodnie napełnić.

Z mieczem o długości 25 cm i prędkością cięcia 4, 3 m/s można bez problemu ciąć nawet grube gałęzie. Ochrona przed odrzutem i natychmiastowy hamulec łańcucha zapewniają optymalne bezpieczeństwo. Napinanie i wymiana łańcucha bez użycia narzędzi. Masywne spiczaste zęby z metalu zapewnia bezpieczne i wygodne prowadzenie piły łańcuchowej podczas pracy. Ergonomiczny uchwyt zapewnia wygodne trzymanie.
MarkaEinhell #ad
Producenteinhell #ad
Wysokość10.04
Długość17.13
Waga7.94
Szerokość8.86
Numer części4501760
Model4501760
GwarancjaDwuletnia gwarancja.