Top 10 Pump Action Sprayer – Opryskiwacze

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Gloria

#ad

żółty, niebieski, GLORIA Opryskiwacz ciśnieniowy prima 5 | opryskiwacz ogrodowy do ochrony roślin | pojemność 5 l | regulowana dysza mosiężna, czarny

#ad
Gloria #ad - Dla maksymalnego bezpieczeństwa model jest ponadto wyposażony w zintegrowany zawór bezpieczeństwa. JakoŚĆ i gwarancja: niemiecka firma gloria jest liderem w dziedzinie urządzeń do ochrony roślin i oferuje 10-letnią gwarancję na dostępność części zamiennych do wszystkich produktów.

Praktyczne akcesoria: nie chcesz pompować ręcznie podczas rozpylania? Nasza sprężarka akumulatorowa z serii Bosch 18 V Power for All jest łatwa i szybka w montażu i automatycznie zwiększa ciśnienie w urządzeniu. Dobre rezultaty rozpylania: dzięki wydajnej pompie z tworzywa sztucznego można wytworzyć ciśnienie robocze do 3 barów. Mosiężna lanca z regulowaną mosiężną dyszą jest wytrzymała i pozwala na indywidualne dopasowanie obrazu natryskowego.

Wygodne zastosowanie: dzięki paskowi do noszenia, który wystarczy włożyć do opryskiwacza, można wygodnie nosić przy sobie na ramieniu podczas pracy w ogrodzie. Klasyk: poręczny, praktyczny, niedrogi – opryskiwacz ciśnieniowy prima 5 l doskonale nadaje się do pielęgnacji roślin i ochrony roślin w domowym ogrodzie i jest bestsellerem wśród opryskiwaczy GLORIA.
MarkaGloria #ad
ProducentGloria #ad
Wysokość20.87
Długość7.09
Waga1.56
Szerokość7.87
Numer części000080.0000
Model000080.0000

2. Gloria

#ad

Opryskiwacz ciśnieniowy GLORIA świetny 3 | Opryskiwacz ogrodowy | 3 l wypełnienia Regulowana mosiężna dysza | Kompaktowy do mniejszych ogrodów

#ad
Gloria #ad - Wygodne zastosowanie: dzięki paskowi, który po prostu przyczepiasz do opryskiwacza, prima 3 można wygodnie nosić na ramieniu podczas pracy w ogrodzie.

Klasa kompaktowa: poręczna, praktyczna, niedroga - 3-litrowy opryskiwacz ciśnieniowy prima 3 jest idealny do pielęgnacji i ochrony roślin w małych i średnich ogrodach. Mosiężna lanca z regulowaną mosiężną dyszą jest solidna i pozwala na indywidualną regulację strumienia oprysku. Dobre wyniki natryskania: dzięki mocnej plastikowej pompie można wytworzyć ciśnienie robocze do 3 barów. Model jest również wyposażony w zintegrowany zawór bezpieczeństwa dla maksymalnego bezpieczeństwa.
MarkaGloria #ad
ProducentGloria #ad
Wysokość17.32
Długość8.27
Waga2.76
Szerokość7.09
Numer części000078.0000
Model000078.0000

3. Gardena

#ad

Gardena Opryskiwacz z pompą 0,75 l: spryskiwacz z pompką z funkcją 360 stopni, duży otwór napełniania, przezroczysta konstrukcja 1110-20, mosiężna dysza regulowana od pełnego strumienia do mgiełki

#ad
Gardena #ad - Komfortowa obsługa: funkcja 360 stopni umożliwia nawadnianie z każdej pozycji, bez zasysania powietrza – również do stosowania na podłożu. Do użytku wewnątrz i na zewnątrz: na balkonie, tarasie, w domu lub w ogrodzie.

Ergonomiczny uchwyt: obsługa spryskiwacza z pompką jest szczególnie przyjemna ze względu na ergonomiczny kształt. Nawet w przypadku mokrych dłoni nie wyślizguje się z palców. Zakres dostawy: 1 x spryskiwacz z pompą Gardena 0, 75 l. Regulowana dysza z pełnego mosiądzu sprawia, że spryskiwacz jest wyjątkowo trwały. Wysokiej jakości konstrukcja: przepuszczająca światło konstrukcja zapewnia przegląd poziomu wody. Opryskiwacz z pompką znajduje zastosowanie wszędzie w domu i ogrodzie.
MarkaGardena #ad
ProducentGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Wysokość6.3
Długość4.72
Waga0.44
Szerokość3.94
Numer części11110-20
Model11110-20
GwarancjaGARDENA udziela gwarancji, która odnosi się do wszystkich istotnych wad urządzenia, które w udowodniony sposób wynikają z wad materiałowych lub fabrycznych. Jest ona realizowana przez dostawę nienagannego urządzenia lub przez bezpłatną naprawę wysyłanego urządzenia zgodnie z naszym wyborem, jeśli zagwarantowane są następujące warunki: • Urządzenie zostało wykonane zgodnie z zaleceniami instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim). • Nie próbował naprawić urządzenia przez kupujący, ani przez osoby trzecie. Pozostałe przepisy zgodnie z Instrukcja napędu.

4. Kwazar

#ad

Kwazar 9120067361422 Mercury Super 360 Pro plus 0,5 l, 8,9 x 8,9 x 29 cm, biały/zielony

#ad
Kwazar #ad - Wytrzymała i trwała konstrukcja. Praktyczny! 1 x pompa = 2 x rozpylanie! Regulowana dysza do stopnia rozpylania.
MarkaKwazar #ad
ProducentKwazar #ad
Wysokość11.42
Długość3.5
Waga0.26
Szerokość3.5
Numer części9120067361422
Model9120067361422
Gwarancja24 Miesięcy

5. Gardena

#ad

Uchwyt lancy z funkcją blokady, Gardena Opryskiwacz ciśnieniowy 5 l Comfort: opryskiwacz ciśnieniowy ze zintegrowaną powierzchnią kroku, pas do noszenia na ramię i zawór nadciśnieniowy 11130-20

#ad
Gardena #ad - Efektywna praca: ergonomiczna powierzchnia wchodzenia i ochrona dyszy umożliwiają łatwe i bezpieczne pompowanie nawet na nierównych powierzchniach.

Wygodne i łatwe noszenie: pasek na ramię gwarantuje wygodne użytkowanie. Ergonomiczny uchwyt dobrze leży w dłoni. W zestawie filtr nylonowy do napełniania samodzielnie przygotowanych wywarów i pasującymi przepisami. Elastyczne zastosowanie: regulowana dysza natryskowa do różnych natężeń strumienia strumień kłujący, strumień natryskowy. Praktyczny pasek widoczny: aby ilość napełnienia była zawsze w zasięgu wzroku bez otwierania spryskiwacza. Zakres dostawy: 1 x spryskiwacz ciśnieniowy Gardena 5 l Comfort.
MarkaGardena #ad
ProducentGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Wysokość20.08
Długość8.98
Waga2.65
Szerokość7.17
Numer części11130-20
Model11130-20
GwarancjaGARDENA udziela gwarancji, która odnosi się do wszystkich istotnych wad urządzenia, które można udowodnić z powodu wad materiałowych lub produkcyjnych. Odbywa się to poprzez wymianę urządzenia bez zarzutu lub bezpłatną naprawę wysłanego urządzenia według naszego wyboru, jeżeli spełnione są następujące warunki: • Urządzenie zostało zaprojektowane zgodnie z zaleceniami Instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim). • Kupujący ani osoba trzecia nie próbowała naprawić urządzenia. Inne przepisy zgodnie z Instrukcja obsługi

6. Hozelock

#ad

Spryskiwacza Hozelock drucksprueher Plus, wielokolorowa, 10 litrów

#ad
Hozelock #ad - Jest to szerszy podstawa zwiększa stabilność i dłuższy uchwyt zapewnia, że pręt z rozpylaczem pionowo i dzięki temu można z niego korzystać w każdej chwili można zamontować, umożliwiającej wł.

Wył. 4710 – hozelock 10 l drucksprueher – plus – z jednego kubek z miarką i jednego ilość wskaźnik – wąż i środki pomocnicze mogą być wdrażane na butelkę mocowany na i mogą być przechowywane – bare wł. Wył. Plus drucksprueher są specjalnie zaprojektowany został zbudowany z szczególnym pod kątem potrzeb gaertners. Przepływu reguły eung oraz solidny pręt z włókna szklanego z rozpylaczem spryskiwacza sprawiają, jest komfortowy pasek do noszenia, że ten jest niezbędnym pomocnikiem do Twojego ogrodu. Regulacji przepływu blokujący zapewnia stałą rozpylania – 3 lata gwarancji.
MarkaHozelock #ad
ProducentHOZELOCK #ad
Wysokość7.01
Długość25.35
Waga4.43
Szerokość8.58
Numer części4710 0000
Model4710 0000

7. Kwazar

#ad

Kwazar Mercury SUPER 360 PRO+ butelka ze spryskiwaczem, czerwona, pojemność 0,5 l

#ad
Kwazar #ad - Praktyczne! 1 x pompa = 2 x rozpylanie. Regulowana dysza do stopnia rozpylania. Wytrzymałe i trwałe wykonanie.
MarkaKwazar #ad
ProducentKwazar #ad
Wysokość11.42
Długość3.5
Waga0.26
Szerokość3.5
Numer części9120067361415
Model9120067361415
Gwarancja24 Miesięcy

8. Goizper

#ad

Goizper IK Multi PRO 2 – profesjonalny spryskiwacz ciśnieniowy

#ad
Goizper #ad - Szeroki otwór do napełniania. Z dwiema dyszami natryskowymi regulowana dysza stożkowa i dysza płaska. Bardzo dobrze nadaje się do stosowania z: środkami dezynfekującymi, produktami neutralnymi, kwasami.
MarkaGoizper #ad
ProducentGoizper #ad
Wysokość11.81
Długość6.3
Waga1.54
Szerokość6.3
Numer części8.16.71
Model81671
GwarancjaNo

9. Kuuleyn

#ad

Spryskiwacz ciśnieniowy Pump Action, 1 sztuka pistolet spustowy części do spryskiwacza, Kuuleyn Uchwyt natryskowy, elementy uchwytu do zwalczania chwastów w ogrodzie i szkodników

#ad
Kuuleyn #ad - Atwa obsługa ten uchwyt natryskowy jest łatwy w obsłudze, ma oczywiste działanie, bezpieczeństwo i niezawodność oraz automatyczne sterowanie sprayem.

Nadaje się do te ręczne części natryskowe idealnie nadają się do rolnictwa, leśnictwa lub ogrodu domowego i pomagają w zwalczaniu chwastów i szkodników. Zastosowanie możesz tymczasowo wyłączyć wodę i kontrolować ilość rozpylanej wody za pomocą tego włącznika. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo opryskiwacz ogrodowy to konstrukcja przełącznika, która jest wygodna i wygodna w obsłudze jedną ręką. Wysoka jakość te części natryskowe są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, są solidne i trwałe, co zapewnia długi okres użytkowania.
MarkaKuuleyn #ad
ProducentKuuleyn #ad
Wysokość0.71
Długość7.48
Waga0.13
Szerokość0.71
Numer częściKuuleyncuh5yknzg2

10. Spear & Jackson

#ad

Spear & Jackson 5LPAPS opryskiwacz ciśnieniowy, 5 l

#ad
Spear & Jackson #ad - Dysza prętowa w pełni regulowana od rozpylania do mgły, z mechanizmem blokującym i regulatorem przepływu wody. Przepuszczająca światło butelka ze skalą w litrach i uncjach cieczy umożliwia dokładne napełnianie lub mieszanie w butelce. Pręt natryskowy o długości 560 mm i wąż o długości 1, 3 m do stosowania w skomplikowanych lub trudno dostępnych miejscach. Do wody i nie lepkich produktów na bazie wody lub rozpuszczalnych, herbicydów, insektycydów, w tym pestycydów, fungicydów i nawozów. Opryskiwacz ciśnieniowy 5 l z zaworem nadciśnieniowym i paskiem na ramię.
MarkaSpear & Jackson #ad
ProducentSpear & Jackson #ad
Wysokość16.54
Długość7.09
Waga0.88
Szerokość7.09
Numer części5LPAPS
Model5LPAPS